Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Contact

Contact

Voetbalvereniging Tot Ons Vermaak (TOV)
De Geerenweg 6A, Baarn
Clubnummer KNVB: BBBZ319
KVK Nummer: 31030488

Organisatie

Bestuur    
Voorzitter Martijn Geurts voorzitter@tov-baarn.nl 
Penningmeester Joop van de Grootevheen penningmeester@tov-baarn.nl 
Secretaris Luc Pietersen secretaris@tov-baarn.nl 
Bestuurslid - Jeugd Hinke Bos jeugdcommissie@tov-baarn.nl 
Bestuurslid - Technische zaken Hans Veltmeijer bestuur@tov-baarn.nl 
Bestuurslid - Vrouwen en kantine Nina den Broeder dames@tov-baarn.nl 
     
Wedstrijdzaken    
Jeugd en senioren Team wedstrijdzaken@tov-baarn.nl 
     
Algemeen    
Ledenadministratie Team ledenadministratie@tov-baarn.nl 
Vertrouwenspersoon Anja van Oudheusden vertrouwenspersoon@tov-baarn.nl 
VOG coördinator Luc Pietersen vog@tov-baarn.nl 
Veiligheidscoördinator Luc Pietersen veiligheid@tov-baarn.nl 
Sponsorcommissie Team sponsoring@tov-baarn.nl 
(web)Redactie Team redactie@tov-baarn.nl 
Kantinebeheer Lammert Laseur kantine@tov-baarn.nl, 06-37543249
Coördinator - jeugd Philippe Sanders jeugdcommissie@tov-baarn.nl 
Coördinator - meiden Chantal Walter jeugd.MO@tov-baarn.nl 
Coördinator - pupillen Martijn van der Linden jeugdcommissie@tov-baarn.nl 
     



Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!