Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Trainingen

Trainingen

Dinsdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
TOV JO12-1 17.00 - 18.00 Wesley Suik, Victor Hoogendoorn
  • 1.A.a
  • -
TOV JO12-2 17.00 - 18.00 Roy Bollebakker
  • 1.A.b
  • -
TOV JO9-2 17.30 - 18.30 Jefta Alberts
  • 2.B.a
  • -
TOV JO13-1 18.00 - 19.15 Maurice van der Wilt, Jurgen van Klingeren
  • 1.A
  • -
TOV MO13-1 18.00 - 19.15 Harm Slomp
  • 1.B
  • -
TOV MO15-1 18.00 - 19.15 Diana van Dijen
  • 2.A
  • -
TOV JO15-1 19.15 - 20.30 Ton Suik, Dirk Visscher, Martijn van der Linden
  • 1.A
  • -
TOV JO17-1 19.15 - 20.30 Tim Boterenbrood
  • 1.B
  • -
TOV 1 20.30 - 22.00 Maurice van der Wilt, Jurgen van Klingeren
  • 1
  • 9
  • -
TOV 2 20.30 - 22.00 Herman van Lambalgen
  • 2.A
  • 10
  • Bij afgelastingen natuurgrasvelden naar veld 1A

Woensdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
TOV JO8-1 17.00 - 18.00 Daniel de Vreede, Jasper Bos
  • 1.A.b
  • -
TOV JO8-2 17.00 - 18.00
  • 1.B
  • -
TOV JO9-1 17.00 - 18.00
  • 1.B.a
  • -
TOV JO11-1 17.30 - 18.30
  • 2.A
  • -
TOV JO10-1 18.00 - 19.00
  • 1.B.a
  • -
TOV JO10-2 18.00 - 19.00
  • 1.B.b
  • -
TOV JO18-1 19.00 - 20.15
  • 1.B
  • -
TOV 4 20.00 - 21.15 Edwin Jansen
  • 1.A
  • 8
  • -

Donderdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
TOV JO12-1 17.00 - 18.00 Wesley Suik, Victor Hoogendoorn
  • 1.A.a
  • -
TOV JO12-2 17.00 - 18.00 Roy Bollebakker
  • 1.A.b
  • -
TOV MO13-1 17.30 - 18.30 Harm Slomp
  • 2.B
  • -
TOV JO13-1 18.00 - 19.15 Maurice van der Wilt, Jurgen van Klingeren
  • 5.A
  • -
TOV JO14-1 18.00 - 19.15 Dave Laseur
  • 1.B
  • -
TOV JO14-3 18.00 - 19.15 Peter van Hofwegen
  • 4.A
  • -
TOV JO15-1 18.00 - 19.15 Ton Suik, Martijn van der Linden, Dirk Visscher
  • 1.A
  • -
TOV JO17-1 18.00 - 19.15 Tim Boterenbrood
  • 2.A
  • -
TOV JO17-2 18.15 - 19.30 Danny van der Ploeg
  • 5.B
  • -
TOV 45+1 19.15 - 20.30
  • 1.A
  • 5
  • -
TOV 3 19.15 - 20.30 Thomas Visser
  • 1.B
  • 8
  • -
TOV 6 19.15 - 20.30
  • 2.A
  • 5
  • -
TOV MO15-1 19.15 - 20.30 Diana van Dijen
  • 4.A
  • -
TOV MO19-1 19.15 - 20.30
  • 4.A
  • -
TOV 1 20.30 - 22.00 Maurice van der Wilt, Jurgen van Klingeren
  • 1.A
  • 9
  • -
TOV 2 20.30 - 22.00 Herman van Lambalgen
  • 1.B
  • 10
  • -
TOV VR1 20.30 - 22.00 Babs Luijer
  • 2.A
  • 12
  • -
TOV VR2 20.30 - 22.00 Babs Luijer
  • 4.B
  • 11
  • -

Vrijdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
TOV JO9-2 17.30 - 18.30 Jefta Alberts
  • 1.B.a
  • -
TOV JO14-2 17.30 - 18.45 Ferry van der Heiden
  • 1.A
  • -
TOV 5 18.45 - 20.00 Niels van den Esschert
  • 2.A
  • 6
  • Bij KNVB seniorenvoetbal kan worden uitgeweken naar veld 2
TOV JO18-1 18.45 - 20.00
  • 2.A
  • -

Maandag :

Team Tijd Trainer(s) Info
TOV JO8-1 17.00 - 18.00 Daniel de Vreede, Jasper Bos
  • 1.A.a
  • -
TOV JO8-2 17.00 - 18.00
  • 1.A.b
  • -
TOV JO9-1 17.00 - 18.00
  • 1.B.a
  • -
TOV JO10-1 17.30 - 18.30
  • 2.A.a
  • -
TOV JO10-2 17.30 - 18.30
  • 2.A.b
  • -
TOV JO11-1 17.30 - 18.30
  • 2.A.b
  • -
TOV JO14-1 18.00 - 19.15 Dave Laseur
  • 1.B
  • -
TOV JO14-3 18.00 - 19.15 Peter van Hofwegen
  • 1.A
  • -
TOV JO14-2 18.30 - 19.30 Ferry van der Heiden
  • 2.A
  • -
TOV MO19-1 18.45 - 20.00
  • 2.B
  • -
TOV JO17-2 19.15 - 20.30 Danny van der Ploeg
  • 1.A
  • -
TOV VR1 19.30 - 21.00 Babs Luijer
  • 2.A
  • 12
  • Veld 2A en veld 5A van 19.00-20.00 uur beschikbaar voor VR1, VR2 en MO19-1
TOV VR2 19.30 - 21.00 Babs Luijer
  • 2.A
  • 11
  • Veld 2A en veld 5A van 19.30-21.00 uur beschikbaar voor VR1, VR2 en MO19-1
TOV 5 20.30 - 21.45 Niels van den Esschert
  • 1.A
  • 6
  • -
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!