Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Programma

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Info
29 jan 11:30 Selectie warming up -
29 jan 14:00 Heren 5 ('21) -
19 feb 14:00 TOV 45+1 SC Everstein 45+1
12 feb 15:45 AS'80 45+1 TOV 45+1
29 jan 12:30 NiTA 45+1 TOV 45+1
5 feb 11:45 TOV 45+1 Benschop 45+1
19 feb 14:30 Zeist 1 TOV 1
5 feb 11:45 TOV 2 Almere FC 3
19 feb 12:00 Victoria 2 TOV 2
12 feb 12:00 Cobu Boys 4 TOV 4
5 feb 14:00 TOV 4 CJVV 4
29 jan 11:30 HVC 2 TOV 4
16 feb 20:00 Huizen 6 TOV 5
31 jan 20:30 TOV 5 IJsselmeervogels 8
12 feb 13:00 Forza Almere 3 TOV 5
19 feb 13:00 IJsselmeervogels 8 TOV 5
12 feb 15:30 TOV 6 SEC 3
29 jan 15:30 TOV 6 Soest SO 2
5 feb 14:30 Eemdijk 8 TOV 6
19 feb 15:30 TOV 6 Cobu Boys 6
19 feb 12:00 TOV JO18-1 BZC'13 JO18-1
29 jan 11:30 TOV JO18-1 Brederodes JO18-1
12 feb 14:30 Odijk JO18-1 TOV JO18-1
29 jan 12:00 TOV JO17-1 Eemdijk JO17-1
12 feb 14:15 Cobu Boys JO17-1 TOV JO17-1
5 feb 12:00 Huizen JO17-1 TOV JO17-1
5 feb 9:45 TOV JO17-2 SDO JO17-4
12 feb 12:00 TOV JO17-2 Zuidvogels HSV De JO17-4
29 jan 12:45 Victoria JO17-5 TOV JO17-2
29 jan 14:30 NVC JO15-1 TOV JO15-1
5 feb 10:30 Buitenboys sc. JO15-2 TOV JO15-1
12 feb 12:15 TOV JO15-1 FC Weesp JO15-1
5 feb 9:45 VVA Achterberg JO14-1 TOV JO14-1
12 feb 10:30 TOV JO14-1 Roda '46 JO14-2
29 jan 10:00 BFC JO14-6 TOV JO14-2
5 feb 10:00 Muiderberg sc. JO14-1 TOV JO14-2
12 feb 9:55 TOV JO14-2 Forza Almere JO14-1
5 feb 10:00 TOV JO13-1 SDO JO13-2
19 feb 9:45 TOV JO13-1 Waterwijk asc JO13-5
12 feb 11:00 DOSC JO13-2 TOV JO13-1
12 feb 10:20 Zeist JO12-1 TOV JO12-1
29 jan 13:30 Jonathan JO12-3 TOV JO12-1
5 feb 10:00 TOV JO12-1 Roda '46 JO12-3
12 feb 8:30 TOV JO12-2 Hooglanderveen JO12-8
5 feb 11:15 Laren 99 sv JO12-2 TOV JO12-2
29 jan 10:00 TOV JO12-2 Wasmeer MO12-1
29 jan 8:30 TOV JO11-1 DOSC JO11-5
12 feb 12:15 VVZ '49 JO11-3 TOV JO11-1
5 feb 8:30 TOV JO11-1 Soest SO JO11-4
29 jan 9:15 Eemboys JO10-1 TOV JO10-1
12 feb 10:15 Loosdrecht JO10-1 TOV JO10-1
5 feb 8:30 TOV JO10-1 Baarn sv JO10-3
5 feb 10:45 Hooglanderveen JO10-11 TOV JO10-2
12 feb 8:30 TOV JO10-2 Almere FC JO10-5
5 feb 10:45 Laren 99 sv JO9-2 TOV JO9-1
29 jan 8:30 TOV JO9-1 Victoria JO9-4
12 feb 8:30 TOV JO9-1 Nederhorst vv JO9-1
29 jan 8:30 Soest SO JO9-5 TOV JO9-2
5 feb 8:30 TOV JO9-2 Eemnes MO9-1
12 feb 9:30 Zeist JO9-1 TOV JO9-2
12 feb 8:30 Spakenburg JO8-2 TOV JO8-1
29 jan 9:00 KVVA JO8-1 TOV JO8-1
5 feb 8:30 TOV JO8-1 CJVV JO8-2
29 jan 8:30 TOV JO8-2 Baarn sv JO8-3
12 feb 8:30 TOV JO8-2 Soest SO JO8-2
5 feb 8:30 Baarn sv JO8-2 TOV JO8-2
5 feb 12:00 TOV MO19-1 Gooi 't sc MO19-1
12 feb 15:35 Kampong MO19-1 TOV MO19-1
29 jan 13:15 TOV MO19-1 TOS-Actief MO19-2
19 feb 10:30 TOV MO19-1 Graveland 's MO19-1
12 feb 12:00 Nederhorst vv MO15-1 TOV MO15-1
5 feb 10:15 TOV MO15-1 Huizen MO15-2
29 jan 11:30 TOV MO15-1 Hertha MO15-1
5 feb 8:30 TOV MO13-1 Nederhorst vv MO13-1
12 feb 8:30 Roda '46 MO13-1 TOV MO13-1
29 jan 10:00 TOV MO13-1 AS'80 MO13-1
15 feb 20:30 TOV O23 SO Soest 023
29 jan 14:00 TOV VR1 Buitenboys sc. VR2
12 feb 14:00 TOV VR1 TOS-Actief VR2
5 feb 16:30 Meer De sv. VR5 TOV VR2
12 feb 10:30 TOV VR2 GeuzenMiddenmeer VR5
29 jan 10:00 TOV VR2 Zuidvogels HSV De VR3
29 jan 12:00 Heren 1 ('21) VVZA 1
Bekijk meer
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!