Trainingsschema

Kijk regelmatig op de website voor eventuele aanpassingen op het trainingsschema.


LET OP: De keeperstraining op maandag (op veld 1a van 19:00 tot 20:15 uur) vindt alleen in het 16-meter gebied plaats.

Maandag

16:00 - 16:15
16:15 - 16:30
16:30 - 16:45
16:45 - 17:00
17:00 - 17:15
17:15 - 17:30
17:30 - 17:45
17:45 - 18:00
18:00 - 18:15
18:15 - 18:30
18:30 - 18:45
18:45 - 19:00
19:00 - 19:15
19:15 - 19:30
19:30 - 19:45
19:45 - 20:00
20:00 - 20:15
20:15 - 20:30
20:30 - 20:45
20:45 - 21:00
21:00 - 21:15
21:15 - 21:30
21:30 - 21:45
21:45 - 22:00
1a JO8-2 JO10-3/JO11-3 JO17-1, Keepers JO16 t/m JO19 JO19-1
1b JO11-2/JO10-2 JO17-2 JO19-2
2a JO10-1 MO13-1 JO16-1/JO16-2 TOV Vrouwen 1 + 2
2b JO11-1 MO11-1 TOV Veterinnen TOV Vrouwen 1 + 2
5a Keepers JO8 t/m JO11 Keepers JO12 t/m JO15
5b JO16-1/JO16-2

Dinsdag

16:15 - 16:30
16:30 - 16:45
16:45 - 17:00
17:00 - 17:15
17:15 - 17:30
17:30 - 17:45
17:45 - 18:00
18:00 - 18:15
18:15 - 18:30
18:30 - 18:45
18:45 - 19:00
19:00 - 19:15
19:15 - 19:30
19:30 - 19:45
19:45 - 20:00
20:00 - 20:15
20:15 - 20:30
20:30 - 20:45
20:45 - 21:00
21:00 - 21:15
21:15 - 21:30
21:30 - 21:45
21:45 - 22:00
1a JO8-1 en JO9-1/JO9-2 JO13-1 JO14-2 TOV A Selectie Heren
1b JO9-3 JO9-4 JO13-2 JO13-3 TOV Selectie Heren
2a JO15-2 JO14-1 MO17-1 TOV B Selectie Heren
2b JO12-1 JO15-1 MO17-2

Woensdag

15:00 - 15:15
15:15 - 15:30
15:30 - 15:45
15:45 - 16:00
16:00 - 16:15
16:15 - 16:30
16:30 - 16:45
16:45 - 17:00
17:00 - 17:15
17:15 - 17:30
17:30 - 17:45
17:45 - 18:00
18:00 - 18:15
18:15 - 18:30
18:30 - 18:45
18:45 - 19:00
19:00 - 19:15
19:15 - 19:30
19:30 - 19:45
19:45 - 20:00
20:00 - 20:15
20:15 - 20:30
20:30 - 20:45
20:45 - 21:00
21:00 - 21:15
21:15 - 21:30
21:30 - 21:45
21:45 - 22:00
1a JO7-1/JO7-2 JO7-3 JO17-1 JO19-1
1b Circuitmodel Circuitmodel JO17-2 JO19-2
2a MO13-1 MO15-1 TOV 4
2b MO11-1 MO15-2 JO16-1/JO16-2

Donderdag

16:15 - 16:30
16:30 - 16:45
16:45 - 17:00
17:00 - 17:15
17:15 - 17:30
17:30 - 17:45
17:45 - 18:00
18:00 - 18:15
18:15 - 18:30
18:30 - 18:45
18:45 - 19:00
19:00 - 19:15
19:15 - 19:30
19:30 - 19:45
19:45 - 20:00
20:00 - 20:15
20:15 - 20:30
20:30 - 20:45
20:45 - 21:00
21:00 - 21:15
21:15 - 21:30
21:30 - 21:45
21:45 - 22:00
1a JO8-1/JO8-2 JO10-1/JO10-2/JO10-3 JO14-1 TOV Veteranen TOV A Selectie Heren
1b JO9-1/JO9-2/JO9-3/JO9-4 JO11-1/JO11-2/JO11-3 JO15-1 TOV 3 TOV Selectie Heren
2a JO13-1 TOV 5 TOV Vrouwen 1/TOV Vrouwen 2
2b JO13-2 TOV 6 TOV Vrouwen 1/TOV Vrouwen 2
5a JO14-2 MO17-1 TOV 7 - rouleren met 5 en 6
5b JO15-2 MO17-2 TOV B Selectie Heren

Vrijdag

18:00 - 18:15
18:15 - 18:30
18:30 - 18:45
18:45 - 19:00
19:00 - 19:15
19:15 - 19:30
19:30 - 19:45
19:45 - 20:00
20:00 - 20:15
20:15 - 20:30
1a JO13-3 MO15-1
1b JO12-1 MO15-2
Hoofdsponsors
Jan Eemwoud
Hoofdsponsors
Jan Handelonderneming Eemwood