Nieuws
Kom in actie en breng je stem uit op onze club. ©
  • 31-05-2018
  • TOV Redactie
  • Nieuws

 

Kom in actie en breng je stem uit op onze club.

Wij doen mee aan de Rabobank Clubkas Campagne. Rabobank Amersfoort Eemland draagt het verenigingsleven een warm hart toe. En daarom organiseert zij dit jaar de Rabobank Clubkas Campagne. De basisgedachte is dat leden van de bank bepalen welke clubs een bijdrage ontvangen. Van 22 mei t/m 11 juni kunnen zij hun stem uitbrengen op hun favoriete club via www.rabobank.nl/amersfoorteemland. Eind mei 2018 ontvangen alle leden van Rabobank Amersfoort Eemland een persoonlijke uitnodiging om te stemmen. Als alle stemmen zijn uitgebracht, wordt het totaal te verdelen bedrag gedeeld door het aantal stemmen en wordt de waarde per stem duidelijk. Hoe hoger het aantal stemmen, hoe groter de bijdrage voor een club. Ben jij lid van Rabobank Amersfoort Eemland? Breng dan je stem uit op onze club. Elke stem is geld waard!

Meer informatie en voorwaarden zie http://rabobank.nl/amersfoorteemland
 

HOOFDSPONSORS JEUGDTEAMS DAMESTEAMS
Eemwood Eemtrans Baarn BV Intersport van Dam COOP Baarn