JAN© Toernooi (pupillen)
Laatste update: 03 april 2018, 20:42

Ons JAN© toernooi voor de pupillenteams JO7 t/m JO13 zal plaatsvinden op zaterdag 2 juni 2018.
Voor meer informatie kan je altijd een mail sturen naar onze toernooicommissie.

Ochtendprogramma

Wanneer: Zaterdag 2 juni 2018
Hoe laat: 09:30 uur tot 12:50 uur
Wedstrijdduur: 20 minuten.

Veld 1

JO8
1e klasse, veld 1a

1) TOV JO8-1
2) sv Baarn JO8-1
3) vv De Meern JO8-4
4) Rijnsburgse Boys JO8-2
5) Meld je team aan!

JO8
2e klasse, veld 1b

1) TOV JO8-2
2) sv Baarn JO8-2
3) sv Baarn JO8-3
4) AFC IJburg JO8-2
5) Meld je team aan!

JO8
4e klasse, veld 1c

1) TOV JO8-3
2) Dvsu JO8-2
3) sv Baarn JO8-4
4) Jonathan JO8-5
5) sv Nieuw Utrecht JO8-1

JO9
Hoofd- / 1e klasse, veld 1d

1) TOV JO9-1
2) sv Baarn JO9-1
3) sv Baarn JO9-2
4) AFC Quick JO9-1
5) Meld je team aan!

 

Veld 2

JO10
Hoofdklasse, veld 2a/b

1) TOV JO10-1
2) sv Baarn JO10-1
3) FC VVC JO10-1
4) Meld je team aan!
5) Meld je team aan!

JO10
1e / 2e klasse, veld 2c/d

1) TOV JO10-2
2) sv Baarn JO10-2
3) vv De Meern JO10-2
4) FC VVC JO10-2
5) FC VVC JO10-3

 

Veld 3

JO9
3e / 4e klasse, veld 3a

1) TOV JO9-2
2) sv Baarn JO9-3
3) sv Baarn JO9-4
4) Jonathan JO9-4
5) sv Nieuw Utrecht JO9-1

 

Veld 4

JO10
3e / 4e klasse, veld 4a/b

1) TOV JO10-3
2) TOV JO10-4
3) sv Baarn JO10-3
4) DRC JO10-3
5) SDO JO10-5

JO11
4e / 5e klasse, veld 4c/d

1) TOV JO11-3
2) sv Baarn JO11-3
3) vv SDO JO11-4
4) vv SDO JO11-5
5) JSV Nieuwegein JO11-3




Middagprogramma


Wanneer: Zaterdag 2 juni 2018
Hoe laat: 13:00 uur tot 16:20 uur
Wedstrijdduur: 20 minuten.

Veld 1, veld 2

JO11
1e /2e klasse, veld 1a/b

1) TOV JO11-2
2) sv Baarn JO11-2
3) SDO JO11-2
4) Buitenboys JO11-2
5) Dvsu JO11-2

MO11
3e klasse, veld 1c/d

1) TOV MO11-1
2) OSM MO11-2
3) HSV Zuidvogels MO11-2
4) Buitenboys MO11-2
5) CJVV MO11-

JO12
1e klasse, veld 2

1) TOV JO12-1
2) sv Buitenboys JO12-3
3) DVSU JO12-1
4) DEM JO12-2
5) Roda23 JO12-1

 

Veld 3, veld 4, veld 5

JO11
hoofdklasse (9x9), veld 3

1) TOV JO11-1
2) sv Baarn JO11-1
3) sv Almere JO11-1
4) Sporting '70 JO11-1
5) CDW JO11-1

JO12 / JO13
3e / 4e klasse, veld 4

1) TOV JO12-2
2) Focus 07 JO12-3
3) sv Nieuw Utrecht JO12-1
4) FC Delta Sports JO12-3
5) FC VVC JO12-4

JO13
3e klasse, veld 5

1) TOV JO13-2
2) sv Baarn JO13-2
3) sv Buitenboys JO13-6
4) sv Baarn JO13-3
5) Vriendenschaar JO13-2

HOOFDSPONSORS JEUGDTEAMS DAMESTEAMS
Jan Eemwood Intersport van Dam COOP Baarn