JAN© Toernooi (pupillen)
Laatste update: 23 mei 2019, 10:23

Ons JAN© toernooi zal plaatsvinden voor de pupillen op zaterdag 8 juni en voor de junioren op zaterdag 15 juni 2019.
Voor meer informatie kan je altijd een mail sturen naar onze toernooicommissie.


Ochtendprogramma

Wanneer: Zaterdag 8 juni 2019
Hoe laat: 09:30 uur tot 12:50 uur
Wedstrijdduur: 20 minuten.

Veld 1

JO7
mini's, veld 1a/b

1) TOV MINI PUPILLEN





JO8
1e klasse, veld 1c

1) TOV JO8-1
2) sv Baarn JO8-1
3) OSM JO8-1
4) Elinkwijk JO8-1
5) Focus JO8-1

JO8
5e klasse, veld 1d

1) TOV JO8-2
2) DOSC JO8-5
3) sv Baarn JO8-2
4) SVM JO8
5) Eemboys JO8-1

 

Veld 2

JO8
3e/4e klasse, veld 2a

1) TOV JO8-3
2) sv Baarn JO8-3
3) sv Huizen JO8-5
4) sv Wasmeer JO7-1
5) BFC Frankrijk

JO9
Hoofd- / 1e klasse, veld 2b

1) TOV JO9-1
2) sv Baarn JO9-1
3) sv Baarn JO9-2
4) JSV Nieuwegein JO9-1
5) VVIJ JO9-1

JO9
4e klasse, veld 2c

1) TOV JO9-2
2) sv Baarn JO9-3
3) DOSC JO8-2
4) AS'80 JO9-7
5) SV Nieuw Utrecht JO9-1

JO9
5e klasse, veld 2d

1) TOV JO9-3
2) sv Baarn JO9-4
3) SV Nieuw Utrecht JO9-2
4) DOSC JO9-4
5) vsv Vreeswijk JO9-4

 

Veld 3

JO10
1e klasse, veld 3a

1) TOV JO10-1
2) sv Baarn JO10-1
3) DOSC JO10-1
4) Zuidvogels JO10-1
5) sv Huizen JO10-1

JO10
3e klasse, veld 3b

1) AFC JO10-5
2) SV Baarn JO10-2
3) SV Huizen JO10-3
4) vsv Vreeswijk JO10-2
5) Meld je team aan!

JO10
4e klasse, veld 3c

1) SV Baarn JO10-3
2) Theole JO10-3
3) TOV JO10-2
4) vsv Vreeswijk JO10-4
5) Zuidvogels JO10-3

 

Veld 4

JO11
hoofdklasse, veld 4a/b

1) TOV JO11-1
2) sv Baarn JO11-1
3) jsv Nieuwegein JO11-1
4) Quickboys JO11-1
5) VVZA JO11-1

JO11
3e / 4e klasse, veld 4c/d

1) TOV JO11-3
2) sv Baarn JO11-2
3) sv Baarn JO11-3
4) DRC JO11-3
5) Delta Sports JO11-4




Middagprogramma


Wanneer: Zaterdag 8 juni 2019
Hoe laat: 13:00 uur tot 16:20 uur
Wedstrijdduur: 20 minuten.

Veld 1, veld 2

MO13
3e klasse, veld 1

1) TOV MO13-1
2) CJVV MO13
3) sv Huizen MO13-2
4) Meld je team aan!
5) Meld je team aan!

JO12
3e klasse, veld 2a

1) TOV JO12-1
2) sv Baarn JO12-1
3) SDO JO12-1
4) sv Huizen JO12-2
5) AS'80 JO12-4


 

Veld 3, veld 4, veld 5

JO13
3e klasse, veld 3

1) TOV JO13-2
2) sv Baarn JO13-2
3) DOVO JO12-5
4) Sv Hoevelaken jo13-1
5) Jonathan jo13-6

JO11
2e klasse, veld 4a

1) TOV JO11-2
2) Sparta Nijkerk JO11-2
3) FC Delta Sports JO11-6
4) sv Nieuw Utrecht JO11-1
5) PVCV JO11-2

MO11
3e klasse, veld 4b

1) TOV MO11-1
2) CJVV MO11
3) sv Spakenburg MO11-2
4) SDO MO11-3
5) Meld je team aan!

MO15
3e klasse, veld 5

1) sv Baarn MO15-1
2) CJVV MO15
3) sv Huizen MO15-1
4) Hooglanderveen MO15-2
5) Meld je team aan!

HOOFDSPONSORS JEUGDTEAMS DAMESTEAMS
Jan Eemwood Intersport van Dam COOP Baarn