Contact
Algemeeninfo@tov-baarn.nl
Hoofdbestuurbestuur@tov-baarn.nl
Remko Veltien (Voorzitter)
Maartje Polvliet (Secretaris)
Gerhard Frijling (Penningmeester)
Hans Veltmeijer
Richard Kooy
Frans v/d Grint
Jeugdcommissiejeugdcommissie@tov-baarn.nl
Stephan de Vreede
Hinke Bos
Marcel Buijsse
Martijn Geurts
Willem v/d Kooi
Wedstrijdsecretariaatwedstrijdsecretariaat@tov-baarn.nl
035-5415553 (alleen op wedstrijddagen)
Ledenadministratieledenadministratie@tov-baarn.nl
Veiligheidscoördinator v.v. TOVveiligheid@tov-baarn.nl
Toernooicommissietoernooicommissie@tov-baarn.nl
Vertrouwenspersoonvertrouwenspersoon@tov-baarn.nl
Anja van Oudheusden

Onderstaand een lijst van alle jeugdcoördinatoren en hun e-mailadres.


JO 7 <Natasja Drostjeugd.O7@tov-baarn.nl
JO8, JO9Hinke Bosjeugd.O9@tov-baarn.nl
JO10, JO11{vacature}jeugd.O11@tov-baarn.nl
JO12, JO13Willem v/d Kooijeugd.O13@tov-baarn.nl
JO14, JO15Marcel Buijssejeugd.O15@tov-baarn.nl
JO16, JO17Frans van der Grintjeugd.O17@tov-baarn.nl
JO18, JO19Frans van der Grintjeugd.O19@tov-baarn.nl
MO11, MO13, MO15, MO17Nina den Broederjeugd.MO@tov-baarn.nl
KeepersErwin Hissinkkeepers@tov-baarn.nl
Hoofdsponsors
Jan Eemwoud
Hoofdsponsors
Jan Handelonderneming Eemwood